HEP EL ELE, HEP İYİYE

Zamanımızı, enerjimizi ve kaynaklarımız geleceği, doğayı, dünyayı güzelleştirmek için paylaşıyoruz. Solife'ta yapılan tüm alışveriş ve satışların belirli bir yüzdesi başta çocukların, doğanın, doğal hayatın korunması, gelişmesi ve güzelleşmeşi için Solifefon'da birikerek işbirliği içeriğinde olduğumuz vakıf ve derneklere aktarılıyor. Düzenli bağışlar ve özel etkinliklerle farkındalık yaratmaktan, fark yaratan kurumları desteklemekten gurur duyuyoruz.

 

Hayatı bir kişi için daha iyi hale getirmek, ona da aynı şeyi yapması için ilham verir. İşte bu yüzden dünyayı hem bireysel hem de toplumsal olarak daha iyi bir yer haline getirmek için inisiyatif alma konusunda yol göstermeyi, sevgi dolu, paylaşımcı ve şefkatli bir ortamda sonsuz bir iyilik dalgası etkisi yaratmayı hedefliyoruz.

 

 

Paylaşmak ve önemsemek felsefemizin temelinde yer alıyor ve bu görüşle her adımda insanların hayatına dokunmayı, onları harekete geçirerek bir fark yaratmayı amaçlıyoruz. Birlikte, dünyayı şimdiki ve gelecek nesiller için daha temiz, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yer haline getiriyoruz. Gelecek sınırsız, yapabileceklerimiz de öyle.