"HAYATIMIZ ÖZÜNDE,

TERCİHLERİMİZİN TOPLAMIDIR."

Doğru zaman ve doğru yer başarıda ancak şansı açıklar. Doğru tercihler ve iyi bir plansa sağlam adımlarla ilerlemenin temelidir. Kurucumuz Sedat Aslancan ve yönetim kurulumuz işte bu sürdürebilirliği işin merkezine koyarak, birçok global projenin ardından Solife çatısında, geleceği kendi topraklarımızdan, bizim değerlerimizle hep birlikte yeniden inşa ederek bir dünya markası yaratmak için yola çıktı. Solife, eşitlikçi, sorumlu ve şeffaf bir şirket olarak, özverili çalışmalarıyla başarıya odaklanan tüm ekibe ve ürünlerimizin ulaşağı dünyanın her köşesine olumlu bir katkı sağlamak misyonuyla ‘bir olma’yı, birlikte kazanmayı amaçlıyor.

İNANÇ

Bir işi yapmanın en iyi yolu şüphesiz doğru yol. Hayallerimize göre bir hayat inşa etmek için önce ne istediğimizi bilmeli ve sonra kendimize inanmalıyız. Bu noktadaki herkes için, eğitimi, mesleği ya da sosyal statüsünden bağımsız olarak sürekli bir destek sunarak hayallerin gerçeğe dönüştüğü hikayelere ilham vermek istiyoruz.

 

 

SERDAR ÖZÇELİK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

BAŞARI

Yenilikçi anlayışla liderliği güçlendiren ve tüm üyelerinin girişimcilik becerilerini geliştirerek gelecekte daha iyi hayatlara sahip olmalarını sağlayan kaliteli bir iş fırsatı olarak Solife'ta amaç hep başarı, kazanç ve mutluluk. İşini severek yapan, değer gören, değer katan herkes için burada benzersiz ve gerçek hikayelerin başrolü olma şansı sunuyoruz.

"SINIRSIZCA DEĞİL SINIRLARI AŞMAK İÇİN ÇALIŞANLARDANIZ!"

Değişiyoruz, değiştiriyoruz, güzelleştiriyoruz.

Burada hayatı refah ve mutlulukla yaşamayı seçen, bunun için çalışan ve iyi bir kariyerin insanın kendi şartlarına göre de kazanılabileceğini ispatlayan kişilerle tanışacaksınız. Ve burada yapmadığımız tek bir şey var: Arkamıza yaslanıp bir şeylerin kendi kendine değişmesini beklemiyoruz.